אודות

LOW ENERGY STUDIO הוא משרד מומחים לדירוג אנרגטי ואופטימיזציה לתכנון אפקטיבי וכלכלי. הצוות שלנו מורכב ממיטב המומחים במידול אנרגטי ואדריכלות בת-קיימא, יחדיו אנו מעניקים פתרון לתכנון אפקטיבי וכלכלי לבנייה ירוקה של מבני מגורים, משרדים, חינוך, אכסון תיירותי, מסחר, תעשייה, התקהלות ציבורית ומוסדות בריאות.

הלקוחות שלנו מקבלים החלטות מושכלות על סמך השוואת חלופות תכנון אדריכלי, שיטות בנייה, חומרי בנייה ומערכות בניין. בעזרת תכנון אדריכלי משולב עם סימולציות ממוחשבות, ניתן למצוא פתרונות משתלמים בעזרת תהליך של אופטימיזציה כבר בשלב של תכנון מוקדם.

אנו מציעים ללקוחותינו שירות ייחודי ומקצועי ביותר. הידע שלנו מושתת על ניסיון אקדמי ומעשי שפותח בלונדון במסגרת שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה בישראל. תודות לשילוב בין תחומי וראיה רב מערכית מקיפה של שלל היבטי תקינה הירוקה, אנו ממקסמים את החיסכון באנרגיה תוך שמירה על כדאיות ואפקטיביות כלכלית. כך תוכלו להעניק ערך מוסף ללקוחותיכם, לעמוד בתקן לבנייה ירוקה בת-קיימא, לחסוך בעלויות הבנייה ואף להניב רווח כספי בכל פרויקט.

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. אנחנו מאמינים כי תכנון חכם מגביר את האפקטיביות של התכנון ומניע יותר יזמים, מתכננים ודיירים לבחור בבנייה ירוקה. חסכון והתייעלות אנרגטית יכולים משפיעים באופן ישיר על הסביבה ועל הדורות הבאים.

לפרטים נוספים צור קשר

דירוג אנרגטי

הדרך המקצועית לקדם מבנה יעיל וחסכוני
עבור לדרוג אנרגטי

אדר' מיכאל לוי

אדריכל ויועץ אנרגיה המתמחה באדריכלות בת-קיימא והתייעלות אנרגטית. מאחורי מיכאל, שנים של ניסיון בעבודה עם יזמים, אדריכלים ומהנדסים. מיכאל הקים את Low Energy Studio בשנת 2012 כדי לגשר על הפער בין שלבי התכנון והבניה, ולספק פתרונות ארכיטקטוניים לצורך עמידה בתקנים של בניה ירוקה. הסטודיו מציע שירותי ייעוץ ותכנון בהתאם לתקן ישראלי ת"י 5282 ובינלאומי (LEED, PASSIVE HOUSE, NZEB) בעזרת סימולציות ממוחשבות מתקדמות BEM.

מיכאל הינו מומחה בעל תואר שני בהצטיינות בתכנון והנדסה סביבתית M.SC EDE מאוניברסיטת UCL שבלונדון, תואר B.ARCH מבית הספר לארכיטקטורה של אוניברסיטת תל אביב, מוסמך BIM כ-REVIT ASSOCIATE ARCHITECTURE, מלווה לבניה ירוקה ובודק לבניה ירוקה ע"י מכון התקנים הישראלי ומשרד להגנת הסביבה.

סגירת תפריט