אודות

 

 

אודות החברה LE STUDIO

לבנות ירוק, לעמוד בתקנים ולחסוך בעלויות הבנייה!

 

LOW ENERGY STUDIO הוא משרד המתמחה באופטימיזציה לתכנון בנייה ירוקה וכלכלית. הצוות שלנו מורכב ממיטב המומחים בסימולציה אנרגטית ממוחשבת ואדריכלות בת-קיימא, יחדיו אנו מעניקים פתרון כולל לתכנון אפקטיבי וכלכלי לבנייה ירוקה של מבני מגורים, מסחר, תעשייה, משרדים, חינוך ומוסדות ציבור.

ברשותנו שיטה ייחודית של אופטימיזציה המשתלבת עם תוכנות REVIT) BIM או ARCHICAD) וסימולציות אנרגטיות ממוחשבות מתקדמות בתוכנות ENERGYPLUS, RADIANCE, CFD. שיטת האופטימיזציה חוסכת בזמן ובעלויות התכנון והבנייה בכל אחד משלבי התכנון. הידע שלנו מושתת על ניסיון אקדמי ומעשי שפותח בלונדון במסגרת שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשייה.

אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים. בתהליך של אופטימיזציה שאנחנו מובילים בישראל תוכלו להעניק ערך מוסף ללקוחותיכם, לעמוד בתקן לבנייה ירוקה ולהגדיל את הרווח הכספי ליזם בכל פרויקט!

 

השירותים שלנו:

Michael3
אדר' מיכאל לוי

ארכיטקט ויועץ אנרגיה המתמחה באדריכלות בת-קיימא, סימולציות ממוחשבות מתקדמות והתייעלות אנרגטית לבניינים. מאחורי מיכאל, שנים של ניסיון בעבודה עם אדריכלים ומהנדסים. מיכאל הקים את LE STUDIO בשנת 2012 כדי לגשר על הפער בין שלבי התכנון והבניה, ולספק פתרונות ארכיטקטוניים לצורך עמידה בתקנים של בניה ירוקה. הסטודיו מציע שירותי ייעוץ ותכנון בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים (תקן LEED) וישראלים לבניה ירוקה (תקן ישראל ת"י 5280, 5281 ו-5282).

 

מיכאל הוא מומחה בעל תואר שני בהצטיינות בתכנון והנדסה סביבתית M.SC EDE מבית הספר BARTLETT, של אוניברסיטת UCL שבלונדון. הוא גם אדריכל בעל תואר B.ARCH מבית הספר לארכיטקטורה של אוניברסיטת תל אביב, ובעל הסמכה ב-REVIT ASSOCIATE ARCHITECTURE.

 

MAP_Green

אנחנו פועלים במדינות הבאות: צ'ילה, איטליה, ישראל, הודו, בריטניה, צרפת, מרוקו, מצרים, מקסיקו, קולומביה, תאילנד, סין, רומניה, ניו-זילנד, דרום קוריאה, סרביה, ברזיל ויוון.